Jabloniowe wzgorze Jabloniowe wzgorze Jabloniowe wzgorze Jabloniowe wzgorze Jabloniowe wzgorze

Głowne działy / Developer / Osiedle Parkowe Jankowo k/Gdańska / Finansowanie

Celem dokonania rezerwacji wpłacają Państwo 2 % wartości mieszkania jako zaliczka. Od tego momentu w terminie 30 dni należy z nami podpisać umowę deweloperską. W przypadku rezygnacji cała wpłacona zaliczka jest Państwu zwracana.

Umowę deweloperską podpisuję się w kancelarii notarialnej w formie aktu notarialnego. Płatności dokonywane są w etapach wg stopnia zaawansowania prac.

W celu zapewnienia naszym Klientom  najwyższego poziomu obsługi kredytowej zdecydowaliśmy się na współpracę z pośrednikami finansowymi, którzy w rzetelny i profesjonalny sposób potrafią dopomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Każdy Klient może liczyć na fachową obsługę, która polega w pierwszej kolejności na ustaleniu możliwie jak najlepszej oferty kredytowej, następnie przygotowanie odpowiednio wniosku kredytowego wraz z dokumentacją a na samym końcu doprowadzenie do podpisania umowy kredytowej z bankiem.
Nasi doradcy posiadają niezbędne szkolenia jak i wieloletnie doświadczenie co gwarantuje uzyskanie kredytu, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego Klienta.

Spotkają się z Państwem w dowolnym miejscu i nie pobierają przy  tym żadnych opłat a spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące.
Dla naszych Klientów wynegocjowane zostały specjalne oferty kredytowe. Jeśli kupując mieszkanie skorzystacie Państwo z usługi naszych doradców możecie liczyć na:
- uproszczoną procedurę - czyli minimum formalności
- szybszą decyzję kredytową
- niższe oprocentowanie kredytu

Banki i doradcy kredytowi z którymi współpracujemy:

Aleksander Popowicz , tel. 508 336 009

 

 


 


wykonanie: Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 11